Nazwa:Przedszkole MikiLand
 Lokalizacja:Targówek
 Adres:Topazowa 26, 03-686 Warszawa .
 Telefon:+48 22 433 46 00
 E-mail:info@mikiland.pl
 WWW:www.mikiland.pl
 Liczba grup:6
 Liczebnosć grup: 15
 Kadra:z wyksztalceniem wyzszym - wychowanie przedszkolne, edukacja poczatkowa
 Posiłki:wlasna kuchnia
 Plac zabaw:wlasny plac zabaw
 Zajęcia bezpłatne:Glottodydaktyka, Dziecieca Matematyka, Weronika Sherborne, Wzory i obrazki - Frostig, Horne
 Zajęcia płatne:balet, szachy, taniec, ju-jitsu, basen, gimnastyka korekcyjna, terapia logopedyczna
 Profil:językowy
 Cena:1040
 Opis:

Przedszkole usytuowane jest w Warszawie, na Targówku. Miesci sie w parterowym budynku,
zaprojektowanym i zbudowanym od podstaw na cele przedszkola, z dala od zgielku i ruchliwych ulic.
W naszym przedszkolu znajduja sie przestronne i naturalnie doswietlone sale z wlasnymi
lazienkami, kazda sala wyposazona jest w dostosowane do wieku i zainteresowan dzieci pomoce edukacyjne i zabawki. W przedszkolu dbamy o dobro dziecka i jego wszechstronny rozwój, a takze o wysoki poziom edukacji oraz jak najlepsze przygotowanie dzieci do podjecia nauki w szkole.

Cele i zadania wychowania przedszkolnego realizujemy w oparciu o program Jak po sznurku Alicji Guly.

Nauczyciele w swojej pracy wykorzystuja równiez Glottodydaktyke, czyli przygotowanie dzieci do nauki czytania i pisania wg metody prof. Bronislawa Roclawskiego, Dziecieca Matematyke wg Edyty Gruszczyk-Kolczynskiej, metoda Ruchu Rozwijajacego Weroniki Sherborne, program
Wzory i obrazki rozwijajacy percepcje wzrokowa. W przedszkolu dzieci uczestnicza równiez w zajeciach umuzykalniajacych, w zajeciach z gimnastyki ogólnorozwojowej, jezyka angielskiego i niemieckiego oraz w warsztatach z logopeda.
Organizujemy zajecia kulinarne, podczas których
dzieci maja mozliwosc realizowania swoich kulinarnych pomyslów. Przedszkole zapewnia dzieciom opieke neurologopedy i psychologa. Wychodzac naprzeciw zainteresowaniom i talentom naszych podopiecznych oferujemy szeroka game zajec dodatkowych.
W przedszkolu organizujemy równiez spotkania z ciekawymi osobami, autorami wierszy i bajek dla
dzieci, zapraszamy muzyków, aktorów i przyrodników. Dzieci uczestnicza równiez w wycieczkach do teatrów, biora udzial w konkursach plastycznych i muzycznych. Dzieci i rodzice biora równiez czynny udzial w organizowanych w przedszkolu przedsiewzieciach majacych na celu pomoc innym.
Nasze przedszkole stara sie równiez byc w stalym kontakcie z rodzicami. Rodzice wlaczani sa w wiele przedszkolnych przedsiewziec: zapraszani sa do przedszkola na czytanie bajek,
uczestnicza w uroczystosciach i imprezach przedszkolnych, w zajeciach otwartych organizowanych przez nauczycielki, pomagaja równiez w organizowaniu wycieczek do swoich zakladów pracy.
Rodzice najstarszej grupy organizuja w czerwcu przedstawienia dla dzieci wcielajac sie w role
bajkowych postaci.
Nauczyciele pracujacy z dziecmi w naszym przedszkolu dbaja o prawidlowy rozwój i wychowanie dzieci. Sa poniekad przewodnikami, którzy prowadza dzieci przez kolejne etapy rozwoju. Tworza przyjazna dzieciom i rodzicom atmosfere, pelna radosci, usmiechu oraz wzajemnego szacunku i zaufania.

Foto: